دسته بندی ها
سبد خرید شما

اطلاعیه مهم

مشتریان محترم با توجه به افزایش سنگین و غیر منتظره نرخ ارز ممکن است قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر پیدا کند.

تستر نان داغ

تستر نان داغ
تستر نان داغ براون مدل HT 1010 تستر نان داغ براون مدل HT 1010
به زودی
برند: براون
معرفی و مشخصات تستر نان براون مدل HT1010 سفیدتوستر Braun Breakfast1 HT 1010 White توستر Breakfast 1 همان چیزی است که برای درست کردن نان تست ترد مورد علاقه خود نیاز دارید. توستر دو شیار Breakfast 1 با کاربری آسان به شما این امکان را می دهد که رنگ سطح نان را تا قهوه ای انتخاب کنید.این دستگاه ..
1,800,000 تومان
تستر نان داغ براون مدل HT 550 تستر نان داغ براون مدل HT 550
ناموجود
برند: براون
داغ کردن سنتی نان همواره یکی از سخت ترین کار ها در راه اماده سازی و طبخ یک صبحانه میباشد.به صورت سنتی نان را بر روی یک شعله گاز گرم میکنند که میتواند موجب حشکی بیش از حد و یا سوختن آن گردد.تکه های سوخته شده نان به عنوان دومین ماده سرطان زای طبیعی شناخته شده است.از این روی در کشور های اروپایی و پیشرف..
1,000,000 تومان
تستر نان داغ براون مدل HT 600 تستر نان داغ براون مدل HT 600
در حال تامین انبار
برند: براون
مجموعه تستر های براون از ویژگی های فراوانی برخوردار هستند که موجب میشوند شما یک روز خوب و عالی را شروع کنید.کارکرد های گرمایش مجدد توقف خودکار و یخ زدایی به خوبی در صفحه کنترل جایگذاری شده اند.با کنترل الکترونیکی رنگ نان میتوانید از میزان تست شدن آن مطلع شوید.تُستر نان داغ براون مدل HT 600 به رنگ اس..
2,500,000 تومان
توستر نان داغ براون مدل HT 5010 استیل توستر نان داغ براون مدل HT 5010 استیل
ناموجود
برند: براون
توسترهای جدید مجموعه صبحانه Braun ID به شما اجازه می دهد نان ، شیرینی و نان مورد علاقه خود را با سادگی گرم کنید.برای پیدا کردن بهترین حالت نان این دستگاه 13 درجه متفاوت را در اختیار شما قرار داده است این دستگاه داری قابلیت بژل(برای نان تست فقط یک طرف آن طلایی میشود)، بُن وارمر(این قابلیت ر..
1,500,000 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات