دسته بندی ها
سبد خرید شما

اطلاعیه مهم

مشتریان محترم ،تمامی کالا ها در این شرکت اصل و با تضمین اصل بودن عرضه میگردند. به هیچ عنوان کالای تقلبی ،کپی و های کپی و ارزان قیمت نداریم و عرضه نمیکنیم و نخواهیم کرد.

قطعات یدکی اپیلاتور های براون

قطعات یدکی اپیلاتور های براون

اپیلیدی براون، اپیلاتور ها و لایه بردار ها شامل قطعات اضافه ای میگردند که بعد از استفاده زیاد از بین رفته و مستهلک گردیده و شرکت براون توصیه میکند که هر 18 ماه یک بار این قطعات تعویض شوند.مشتریان وفادار براون ایران میتوانند با در دست داشتن فاکتور خرید و رسمی این قطعات را خریداری نمایند.

برند: براون
این قطعه موکن در اپیلاتور های سری 9 براون استفاده شده و 40 درصد پهن تر از بقیه اپیلاتور ها میباشد.پس از استفاده بلند مدت تیغه ها کند شده و میبایست این قطعه را تعویض نمود.موچین های میکروگریپ فوق العاده توانایی برداشتن مو هایی کمتر از نیم میلیمتر را دارند.براون ایران توصیه میکند هر 36 ماه یک بار این ق..
2,380,000 تومان
برند: براون
اپیلاتور های سری 9 جدید براون دارای قطعات متنوع و بسیار متفاوتی نسبت به مدل های قبلی هستند و خراب شدن آن ملزم به تعویض قطعه میباشد و قابل تعمیر نیستند .نمایندگی مرکزی براون جهت سهولت در دستری مصرف کنندگان این کالا ،قطعه یدکی فابریک و اصل را برای مشتریان خوب این شرکت فراهم نموده است.قبل از تعویض این ..
2,890,000 تومان
برند: براون
اپیلاتور های براون دارای تجهیزات بسیار زیادی میباشند که اصلی ترین آن بخش اپیلاتور و موچین های آن بوده که طبق توصیه براون ایران میبایست هر 3 سال یکبار تعویض گردند.آندسته از مشتریان براون ایران که این دستگاه را از براون ایران خریداری نموده اند میتوانند این قطعه یدکی را از این شرکت دریافت کنند.**تو..
1,105,000 تومان
برند: براون
اپیلاتور های سری 5 یکی از پر مصرف ترین اپیلاتور های ساخت شرکت براون بوده که توانایی استفاده در زیر آب را نیز دارا هستند.این اپیلاتور ها دارای 28 موچین میکروگریپ استاندارد میباشند.این موچین ها میبایست به صورت استاندارد هر 2 سال یکبار تعویض گرددند زیرا در هنگام استفاده کند شده و توانایی اولیه خود را ا..
1,598,000 تومان
برند: براون
موکن یا اپیلاتور سری 5 یا به عبارتی مدل اکسل از انواع اپیلاتور های خاص براون میباشد .این مدل از اپیلاتور ها سری 5 شناخته شده اما قابلیت شارژ شدن ندارند و با برق مستقیم شهری کار میکنند.این مدل موکن های سری 3 و اکسل را پشتیبانی میکند لذا در زیر مدل هایی که قابلیت نصب این مدل موکن را دارند معرفی میگردن..
1,445,000 تومان
برند: براون
اپیلاتور های سری 3 براون یکی از پر فروش ترین اپیلاتور های این شرکت عظیم جهانی میباشند.قطعه موچین اپیلاتور سری 3 یکی از پر کاربردترین وسایل این دستگاه بوده و در نتیجه بعد از مدتی کند شده که میبایست به تعویض آن اقدام نمود.براون ایران به عنوان نمایندگی رسمی براون در ایران این قطعه یدکی را به مشتریان مح..
1,275,000 تومان
برند: براون
این قطعه یدکی بر روی بعضی از مدل های سری 9 و سری 7 نصب گردیده که توانایی برداشتن دقیق مو ها را دارد.در بیشتر موارد این قطعه جهت اصلاح موی صورت بانوان استفاده میگردد..
1,275,000 تومان
برند: براون
شیور یکی از قطعات بسیار پر استفاده و مفید اپیلاتور های براون میباشد و تقریبا اکثر بانوان از آن برای اصلاح نواحی حساس به در استفاده میکنند.این قطعه پس از مدت  استفاده از بین رفته و مستهلک شده و یا کند میشود.در اکثر موارد به دلیل استفاده زیاد بخشی از فویل روی آن پاره شده و هنگام اصلاح پوست را گرف..
1,870,000 تومان
برند: براون
اپیلاتور های سری 7 براون  دارای قطعات متنوعی میباشند که شیور یکی از پر استفاده ترین قطعات یدکی آن میباشد.از شیور میتوان برای اصلاح نواحی حساس و بیکینی استفاده نمود.با توجه به میزان استفاده از این دستگاه ممکن است تیغه آن کند شده و یا فویل سر آن بر اثر استفاده بیش از حد ساییده و در نهایت تکه ای ا..
1,870,000 تومان
برند: براون
شیور دستگاهیست که تونایی اصلاح نواحی دردآور یا به اصطلاح نواحی حساس  را داراست.این قطعه دارای یک تیغه و یک شبکه توری شکل به نام فویل بود که این دو بعد از استفاده زیاد به دلیل برخورد با یکدیگر دارای استهلاک میباشند.تیغه کند شده و توری ساییده میشود و در نهایت بخشی از شبکه توری کنده خواهد شد و بعد..
1,819,000 تومان
برند: براون
اپیلاتور های سری 9 براون توانایی های بسیار زیادی داشته که یکی از آنها پد ماساژ و لایه بردار بودن میباشد.قطعه نصب شده جهت لایه بردار نیز یکی از ویبراتور های پر کاربرد بوده که میبایست هر چند سال یکبار تعویض گردد.براون ایران به عنوان نمایندگی رسمی براون این قطعه را برای مشتریان وفادار که فاکتور خری..
850,000 تومان
برند: براون
این سری محافظ برخورد تیغه های موچین اپیلاتور صورت براون با پوست صورت میباشد.جهت اصلاح صورت بانوان میتوان تیغه موچین مربوط به صورت را بر روی دستگاه اپیلاتور سری 7 و 9 نصب نمود و از آن جهت اصلاح نواحی صورت استفاده نمود...
340,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات