دسته بندی ها
سبد خرید شما

اطلاعیه مهم

مشتریان محترم با توجه به افزایش سنگین و غیر منتظره نرخ ارز ممکن است قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر پیدا کند.

مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی

مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی
مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی

مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی

  • موجودی: موجود
  • مدل: iO 8 Black
19,000,000 تومان

معرفی مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی

مسواک های برقی روشی را متحول کرده اند که ما به بهداشت دهان و دندان برخورد می کنیم و ویژگی ها و فناوری های پیشرفته ای را برای افزایش تجربه مسواک زدن ارائه می دهیم. یکی از رقبای برتر در بازار مسواک برقی، مدل مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی است که به خاطر نوآوری های پیشرفته و عملکرد برترش شناخته شده است. در این مقاله به بررسی تکامل مسواک‌های برقی می‌پردازیم، ویژگی‌ها و مزایای کلیدیمسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی را بررسی می‌کنیم، آن را با سایر مدل‌های محبوب مقایسه می‌کنیم، تجربیات و نظرات کاربران را تجزیه و تحلیل می‌کنیم، نکاتی را برای بهینه‌سازی سلامت دهان با این کار ارائه می‌کنیم.

مقدمه ای بر مسواک های برقی و Oral-B iO 8 Black
مسواک های برقی راه زیادی را طی کرده اند و از ابزارهای فانتزی به عنوان ابزارهای ضروری برای حفظ بهداشت دهان و دندان به حساب می آیند. یکی از برجسته ها در دنیای مسواک های برقی مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی است، مدلی براق و نوآورانه که نوید یک تجربه عالی مسواک زدن را می دهد.

تاریخچه مسواک های برقی

مسواک های برقی از دهه 1950 زمانی که عمدتاً در محیط های بالینی استفاده می شدند، وجود داشته اند. در طول سال ها، پیشرفت در فناوری باعث شده است که آنها برای استفاده روزمره بیشتر در دسترس باشند. امروزه مسواک‌های برقی مانند مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی ویژگی‌هایی را ارائه می‌کنند که می‌توانند با سفر به مطب دندانپزشکی رقابت کنند.

مروری بر مدل مشکی Oral-B iO 8

Oral-B iO 8 Black یک مسواک برقی درجه یک است که دارای تکنولوژی پیشرفته ای است که برای ارتقای روال مسواک زدن شما طراحی شده است. این مدل با طراحی شیک و ویژگی های هوشمند خود قصد دارد روش مراقبت از دندان های خود را متحول کند.

ویژگی ها و مزایای کلیدی Oral-B iO 8 Black

تکنولوژی تمیز کردن پیشرفته:

Oral-B iO 8 Black دارای فناوری تمیزکننده پیشرفته ای است که عملکرد تمیزکننده ای قدرتمند و در عین حال ملایم را ارائه می دهد. این مسواک با حرکات نوسانی، چرخشی و ضربانی می‌تواند پلاک‌ها را به‌طور مؤثری از بین ببرد تا احساس تمیزی دندان‌مانندی داشته باشید.

سنسور فشار هوشمند:

یکی از ویژگی های برجسته Oral-B iO 8 Black سنسور فشار هوشمند آن است که در صورت مسواک زدن بیش از حد به شما هشدار می دهد. این به جلوگیری از مسواک زدن بیش از حد و آسیب احتمالی لثه‌ها کمک می‌کند و تجربه مسواک زدن ایمن و مؤثر را تضمین می‌کند.

تایمر پیشرفته و صفحه نمایش LED :

مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی،مجهز به تایمر پیشرقته است که شما را در طول مسواک زدن همراهی میکند تا بتوانید با مقدار مسواک زدن خود را تحت کنترل داشته باشید.این داده های زمانی با اصتفاده از صفحه نمایشی LED که روی دستگاه قرار داده شده است به نمایش در می آید و علاوه بر آن میتوانید خیلی راحت حالت شستوشو های مختلف را انتخاب کنید

حالت های مسواک زدن شخصی :

مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی با حالت‌های شخصی‌سازی شده مسواک زدن به شما امکان می‌دهد تجربه مسواک زدن خود را با نیازهای خاص خود تنظیم کنید. فرقی نمی‌کند تمیز کردن عمیق، مراقبت از لثه یا حالت حساس را ترجیح دهید، این مسواک تطبیق‌پذیری را برای برآوردن نیازهای بهداشت دهان و دندان شما ارائه می‌کند.

تجربه کاربری و نظرات مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی

نظرات مشتریان

مشتریانی که مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی را امتحان کرده‌اند در مورد عملکرد و ویژگی‌های آن اظهار نظر می‌کنند. بسیاری از احساس تمیزی عمیق و فناوری هوشمندی که روال مسواک زدن آنها را بهبود می بخشد، قدردانی می کنند و آن را به انتخابی محبوب در بین علاقه مندان به مراقبت از دهان تبدیل می کند.

بررسی ها و رتبه بندی های کارشناسان

کارشناسان صنعت دندانپزشکی همچنین مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی را به دلیل فناوری تمیزکننده پیشرفته و طراحی کاربرپسند آن تحسین کرده اند. این مسواک برقی با رتبه بندی و توصیه های بالا، شهرت خود را به عنوان یکی از رقبای برتر در بازار تثبیت کرده است.
نکاتی برای بهینه سازی سلامت دهان با مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی

تکنیک های صحیح مسواک زدن

مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی را در دست دارید -بیایید مطمئن شویم که از آن مانند یک حرفه ای استفاده می کنید. برس را با زاویه 45 درجه با لثه های خود نگه دارید و اجازه دهید موهای نوسانی جادوی خود را اعمال کنند. به یاد داشته باشید، این یک چکش نیست - حرکات آرام و دایره ای کلید هستند. سفیدهای مروارید شما از شما تشکر خواهند کرد!

حفظ مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی

درست مانند گیاه یا حیوان خانگی مورد علاقه شما، مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی شما نیز به مقداری TLC نیاز دارد. آن را شارژ نگه دارید، سر برس را مرتباً تعویض کنید و بعد از هر بار استفاده به خوبی آن را بشویید. مسواک برقی خود را نوازش کنید و لبخند شما را درخشان نگه می دارد!

نتیجه گیری: آینده فناوری مسواک برقی

همانطور که ما با سفر خود در دنیای مسواک های برقی خداحافظی می کنیم، یک چیز روشن است - آینده روشن و درخشان است. با توجه به نوآوری هایی مانندk، می توانیم انتظار داشته باشیم که فناوری مسواک همچنان ما را با ویژگی های پیشرفته و طراحی های هوشمندتر خیره کند. بنابراین، در اینجا به لبخندهای تمیزتر، لثه های سالم تر، و آینده ای می رسیم که در آن حتی مسواک های ما نیز به اندازه کافی هوشمند هستند که صبح ها با ما صحبت کنیم. به سلامتی انقلاب مسواک برقی!
نتیجه گیری: آینده فناوری مسواک برقی


همانطور که کاوش خود را در مورد Oral-B iO 8 Black و چشم انداز فناوری مسواک برقی به پایان می رسانیم، واضح است که پیشرفت ها در این زمینه همچنان نحوه مراقبت از سلامت دهان خود را بازتعریف می کند. مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی به عنوان شاهدی بر نوآوری و برتری در بهداشت دندان است و ترکیبی از ویژگی های پیشرفته و عملکرد برتر را به کاربران ارائه می دهد. با تکامل مداوم فناوری و تاکید روزافزون بر سلامت دهان، می‌توان انتظار داشت که مسواک‌های برقی مانند مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی راه را به سوی آینده ای هدایت کنند که در آن مراقبت موثر از دهان در دسترس و راحت‌تر از همیشه باشد. آینده بهداشت دهان و دندان را با گنجاندن آخرین فناوری ها در برنامه روزانه خود در آغوش بگیرید و تفاوت را برای خود تجربه کنید.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

1. آیا Oral-B iO 8 Black برای افرادی با دندان های حساس مناسب است؟

بله کاملا برای دندان و لثه های حساس مناسبند

2. باتری Oral-B iO 8 Black با یک بار شارژ چقدر دوام می آورد؟

با یکبار شارژ 2 هفته شارژدهی خواهد داد

3. آیا Oral-B iO 8 Black برای کودکان قابل استفاده است یا فقط برای بزرگسالان طراحی شده است؟

کودکان بالای 8 سال میتوانند از این مسواک استفاده کنند

 

مشخصات فنی
رنگ بدنهمشکی براق
مدت زمان شارژ3 ساعت
سنسور فشاردارد
مدت زمان شارژدهی باتری48 دقیقه
تایمر تعویض ناحیه مسواک زدندارد(هر 30 ثانیه)
تایمر قطع2 دقیقه
تعداد حرکت رفت و برگشت بر دقیقه48800 حرکت نوسانی در دقیقه
تکنولوژی 3Dدارد(مبتنی بر هوش مصنوعی) با عملکرد و ذخیره سازی 660 مدل نحوه مسواک زدن و انتخاب هوشمند توسط خود مسواک(برنده بهترین طرح خلاقانه و ایده رد دات در سال 2018 و بهترین مسواک برقی جهان)
حالت و برنامه های مسواک زدن6 حالت
دور موتور بر دقیقه10500 بر دقیقه
سازگار با برنامه موبایلدارد(تلفن همراه های که از سیستم عامل اندروید و ios پشتبانی میکند)
سر برس قابل تعویضدارد
قابلیت اتصال با بلوتوثدارد
محافظ لثهدارد
نشانگر LEDدارای یک صفحه led کاملا رنگی با قابلیت نشان دادن مد ها و سطح باتری و ....
نوع تمیز کردنچرخشی؛ نوسانی؛ میکرو ارتعاش
قطعات همراه
پاور کیسدارد(بدون قابلیت شارژ)
شارژریک عدد شارژر مغناطیسی
تعداد سر یدک داخل جعبه1 عدد سر یدک مشکی از مدل Ultimate clean
پاور کیس با قابلیت شارژندارد
کشور سازنده
ساخت کشور آلمانطراحی و ساخت در آلمان
گارانتی
براون ایران2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش براون ایران
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
این محصول را دارید؟!

افزودن گزینه خود به عنوان نظر!

نظرات بالا مسواک برقی اورال بی مدل iO 8 مشکی

میانگین امتیاز:

(0)
محصول   

نظرات مشتریان برتر

نوشتن نظر
توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
تایید امنیتی

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات