دسته بندی ها
سبد خرید شما

اطلاعیه مهم

مشتریان محترم با توجه به افزایش سنگین و غیر منتظره نرخ ارز ممکن است قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر پیدا کند.

ماشین اصلاح موی سر براون

ماشین اصلاح موی سر براون

ماشین اصلاح براون مخصوص موی سر دارای تیغه های تمام استیل و ضد آب میباشند که توسط تکنولوژی خود تیز شونده شرکت براون به بهترین شکل ممکن ترکیب شده است. بهترین ماشین اصلاح سر براون مدل HC 5090 در این دسته میباشد که هم قدرت باتری زیاد هم تیغه تیز و شانه های بلند جهت اصلاح موی سر را یکجا در یک بسته بندی داراست.

برند: براون
پیرایشگر موی سر براون مدل hc 5090 دارای تیغه هایی با عمر بسیار طولانی برای سخت ترین برش ها این شعار را شرکت براون برای این محصول مطرح کرده است.دستگاهی که نگاه ها را برای اصلاح موی سر توسط خود شخص بر طرف نموده است.این دستگاه ماشینی برای همه دوران ها میباشد.حتی شما میتوانید در بعضی موارد با ان موی صو..
7,239,000 تومان
برند: براون
معرفی ماشین اصلاح موی سر براون مدل HC5050ماشین پیرایش و اصلاح موی سر براون مدل hc5050 وسیله ای جهت تریم یا برداشت مو های بلند سر میباشد.این دستگاه دارتی دو تیغ با لبه بسیار تیز از برند محبوب آلمانی براون بوده که توانایی شسته شدن تیغه را نیز دارد.توضیحات محصول ماشین اصلاح مو براون HC5050. تی..
6,195,000 تومان
ماشین اصلاح موی سر براون مدل HC 5010 ماشین اصلاح موی سر براون مدل HC 5010
ناموجود
برند: براون
در یک کلام فوق العاده این جمله ایست که بعد از تست این دستگاه توسط کارشناسان و مهندسان موسسه استاندارد آلمان و تست رد دات بیان شد.ماشین اصلاح موی سر براون مدل Hc5010 را میبایست یک کلیپر یا پیرایشگر فوق العاده راحت دانست  و طراحان آلمانی بعد از سابقه 70 ساله طراحی موزر ها این را دریافته اند ..
3,500,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات