دسته بندی ها
سبد خرید شما

اطلاعیه مهم

مشتریان محترم ،تمامی کالا ها در این شرکت اصل و با تضمین اصل بودن عرضه میگردند. به هیچ عنوان کالای تقلبی ،کپی و های کپی و ارزان قیمت نداریم و عرضه نمیکنیم و نخواهیم کرد.

قطعات یدکی آب پرتقال گیر براون

قطعات یدکی آب پرتقال گیر براون

مشتریان وفادار و محترم براون در ایران میتوانند قطعات یدکی و اضافی آب پرتقال گیر براون را به راحتی از وب سایت نمایندگی براون تهیه نمایند.قطعات یدکی آب پرتقال گیر براون همگی اصل و فابریک شرکت تولید کننده مادر میباشد.

برند: براون
آب پرتقال گیر MPZ 22 یا CJ3050 یکی از حرفه ای ترین و با دوام ترین دستگاه های براون میباشند.این قطعه CONE یا مخروطی بالای آن ممکن است بر اثر اشتباه دور انداخته شود و یا در طولانی مدت دچار استهلاک و شکستگی گردد.لذا این قطعه از موارد مصرفی این آب مرکبات گیر های براون میباشد.جهت خرید مخروطی بالای آب..
765,000 تومان
برند: براون
درب یدکی آب پرتغال گیر براون مدل MPZ9 برای جلوگیری از نشستن غبار هوا و آلودگی بر روی دستگاه میباشد.زمانی که شما دستگاه ها را در کابینت گذاشته اید ممکن است سری دستگاه بر اثر نشستن گرد و خاک آلوده شود و لذا این درب یدکی جلوی این اتفاق را خواهد گرفت..
850,000 تومان
برند: براون
در بسیاری از موارد این قطعه توسط مصرف کنندگان گم شده یا اشتباها یا سهوا به دور انداخته میشود.شرکت براون ایران متوجه این مشکل شده اما این قطعه جزو قطعات یدکی شرکت نیست و جهت تامین این کالا مجبور به تامین این قطعه از کارخانه مادر در مجارستان شدیم که هزینه های انتقال این کالا را به شدت افزایش داده است...
765,000 تومان
برند: براون
آب پرتقال گیر براون مدل MPZ 9 دارای یک عدد پارچ میباشد که محتویات آب میوه به درون آن ریخته میشود قطعه یدکی این پارچ با قیمت مناسب به مشتریان براون جهت خرید قطعات یدکی آب پرتقال گیر براون عرضه میگردد.این دستگاه ها دارای دو سال گارانتی شرکت رهام تجارت میباشد...
2,040,000 تومان
نمايش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات