دسته بندی ها
سبد خرید شما

اطلاعیه مهم

مشتریان محترم با توجه به افزایش سنگین و غیر منتظره نرخ ارز ممکن است قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر پیدا کند.

سر یدک مسواک برقی

سر یدک مسواک برقی

انواع سَر یدکی مسواک برقی اورال بی مناسب مسواک های مختلف از جمله جنیوس و پرو و مدل های اکسی جت را میتوانید در این صفحه مشاهده و خریداری نمایید

برند: Oral-B
سر یدک جنتل کر مناسب دندان های حساس و لثه های نرم میباشد.این مدل سَری فقط مناسب مسواک های پیشرفته iO بوده و به دیگر نسل های مسواک نصب نخواهد شد..
3,221,000 تومان
برند: Oral-B
مسواک برقی IO یکی از جدیدترین پیشرفت های شرکت براون و اورال بی Oral B در حوزه بهداشت دهان و دندان است.این دستگاه های جدید نیز هر چند ماه یک بار نیاز به تعویض فرچه مسواک و نو کردن آن دارند.برای بهینه شدن فرایند مسواک زدن و میبایست سری دستگاه تعویض شود.oral-B ایران این قطعه یدکی را به وضوح برای مشتری ..
2,744,000 تومان
برند: Oral-B
سر یدک مسواک برقی اورال بی زغالی یکی از آن دسته سری های تولید این شرکت قدرتمند جهانی میباشد که دقیقا مناسب حفاظت از دندان ها ساخته شده است.بجای استفاده از مواد شیمیای از مواد حاصل از طبیعت و پاک کنندگی زغال ساخته شده است در نتیجه آن دسته از افرادی که هرگونه حساسیتی نسبت به مسواک های قبلی داشتند میتو..
885,000 تومان
برند: Oral-B
سَر یدک مسواک برقی اورال بی مدل کراس اکشن دارای یک تکنولوژی پیشرفته میباشد.این ویژگی شامل موهای برس با زاویه میباشد که 5  برابر بیشتر پلاک های دندان را بر میدارد و برای یک پاک سازی عالی و برتر است.سَر گرد آن الهام بخش پاکسازی در یک دندانپزشکی میباشد که دندان به دندان همه میکروب ها و جرم ها را ب..
1,451,000 تومان
برند: Oral-B
مسواک برقی های شرکت اورال بی براون دارای سَر یدکی بسیار متنوعی برای انجام عملیات های بسیار متفاوت و دهان و لثه های قشر وسیعی از انسان ها میباشد.یکی از پر مصرف ترین یدکی های مسواک برقی سر مدل فلوس اکشن یا عملیات نخ دندان میباشد.این سر یدکی به بهترین نحو و شیوه ممکن مواد غذای چسبنده و مثل تکه های ..
1,345,000 تومان
برند: Oral-B
مسواک و سر یدک مناسب دندان های ایمپلنت میباشد.دندان های کاشته شده و بریج دندان ها در ایمپلنت بسیار حساس میباشد که توسط پزشکان در فک کار گذاشته میشوند. این قطعات بسیار حساس بوده و نیازمند مسواکی مناسب و متناسب با دندان های کار شده میباشد...
1,859,000 تومان
برند: Oral-B
سر یدک مسواک برقی اورال بی مدل سفید کننده سه بعدی یکی از چندین سَری های مسواک برقی براون میباشد که توسط اورال بی طراحی گردیده است.براش این مدل دارای یک قطعه فنجانی شکل در وسط و مقادیری برس مویی در کنار میباشد و با قرار گرفتن آن بر روی دندان شروع به سفید کردن دندان میکند و همزان با این کار برس ها نیز..
1,363,000 تومان
برند: Oral-B
مهندسان و پزشکان دهان و دندان شرکت قدرتمند اورال بی این سَر یدک را جهت تمیز کردن بسیار دقیق نقطه به نقطه دهان طراحی کرده و ساخته اند.این سری مناسب افرادی میباشد که به طور خاص علاقه به سفید کردن دندان ها جلو میباشند.همچنین این سَر یدک مناسب افراد مبتدی نیز هست با توجه به نرمی مسواک میتواند به راحتی م..
1,000,000 تومان
برند: Oral-B
سری یدک مسواک برقی اورال بی Oral-B مدل dual cleanاین سَری یدک مناسب دندان هایی میباشد که از جرم گرفتگی زیاد رنج برده ولی در عین حال لثه های حساسی نیز دارند.dual clean تنها سری مسواک اورال بی میباشد .ه همزان دارای دو حرکت چرخشی و رفت و برگشتی بوده و بهترین شبیه ساز مسواک دستی نیز هست...
1,328,000 تومان
برند: Oral-B
این نازل با فشار آب تولیدی پر قدرت توانایی از بین بردن تمامی پلاکت های دندان را داراست و طبق توصیه شرکت میبایست هر 18 ماه یکبار تعویض گردد...
2,832,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 17 (2 صفحه)

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات