دسته بندی ها
سبد خرید شما

اطلاعیه مهم

مشتریان محترم با توجه به افزایش سنگین و غیر منتظره نرخ ارز ممکن است قیمت ها به صورت لحظه ای تغییر پیدا کند.

اطلاعات تحویل

اطلاعات تحویل و ارسال کالا

1.شهر تهران

الف:مرسولات شهر تهران با توجه به وسعت و تعدد سفارشات به صورت ویژه حمل شده و کلیه مرسولات در این شهر از دو روش ارسال میگردند.پیک فروشگاه کلیه سفارشات ثبت شده در وب سایت را حمل نموده و هزینه ثابت آن 50000 تومان میباشد که ظرف مدت 24 ساعت کالای موجود در فروشگاه را به سراسر مناطق 22 گانه تهران تحویل خواهد داد(پیک فروشگاه مناطق خارج از شهر تهران را تحویل نخواهد داد و سفارش به طور اتوماتیک لغو خواهد شد).

ب:مرسولات فوق سریع که ظرف یک ساعت به مشتری تحویل خواهند شد ،این نوع از حمل با هماهنگی مشتری در زمان کاری نمایندگی ها فقط برای شهر تهران میباشد و هزینه کامل پیک و اسنپ باکس بر عهده خریدار میباشد.

2.شهرهای استان تهران:

کلیه شهر های استان تهران با سیستم ارسال تیپاکس و پست پیشتاز ارسال میگردند و طی 24 ساعت کاری تحویل مشتری میگردند.

3.شهرستان ها:

کلیه مراکز استان های و شهرستان های آنها مرسولات خریداری شده را توسط پست پیشتاز دریافت میکنند که بسته به میزان دور یا نزدیک بودن آنها به شهر تهران مدت زمان دریافت کالا متفاوت میباشد.به طور مثال طبق اعلام شرکت پست ایران تحویل کالا از مقصد تهران به چابهار 4 روز کاری میباشد.همچنین کلیه کالاهای شکستنی برای حفاظت بیشتر مثلا درب یدکی غذا ساز با پست معمولی ارسال میگردند و به هیچ عنوان قابلیت سریع و پیشتاز را ندارند و حداقل زمان تحویل کالا هفت روز کاری میباشد.

این محصول در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا ایمیل و مشخصات خود را کامل کنید تا در صورت موجود شدن کالا سریعا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات